Regulamin

Kto może skorzystać z konsultacji językowych w Bilingual House?

Do doskonalenia języka polskiego zapraszam dzieci dwujęzyczne oraz dorosłych dwujęzycznych na poziomach zaawansowania od początkującego do zaawansowanego.

Do udziału w konsultacjach Bilingual Family zapraszam rodziców dzieci dwujęzycznych, którzy potrzebują indywidualnych porad dotyczących dwujęzycznego wychowania.

Do doskonalenia wymowy w języku angielskim zapraszam tylko dorosłych.

Gdzie odbywają się konsultacje?

Konsultacje mogą odbywać się stacjonarnie w Leigh Greater Manchester lub online.

Jak organizowane i przygotowywane są konsultacje?

Zajęcia odbywają się w pozytywnej i motywującej atmosferze z wykorzystaniem metod i materiałów dobranych indywidualnie na podstawie wieloletniego doświadczenia.

W pracy czerpię z logopedii, pedagogiki oraz językoznawstwa oraz wykorzystuję autorskie metody i materiały.

Wszystkie materiały użyte podczas lekcji otrzymasz do własnego użytku w domu.

Ile czasu trwa konsultacja?

Konsultacja diagnostyczna trwa min. 60 min. Nie ma możliwości oceny potrzeb ucznia oraz oczekiwań rodziców w krótszym czasie. Kolejne zajęcia trwają z reguły 30 min. i organizowane są zwykle raz w tygodniu. W przypadku dzieci młodszych lub mających problem z koncentracją jest możliwość częstszych i krótszych zajęć (tylko w opcji online).

W jakich godzinach mogą odbywać się konsultacje?

Konsultacje odbywają się między godziną 9:00 a 20:00 od poniedziałku do soboty (włącznie).

Czy w zajęciach mogą brać udział dwie osoby?

Specjalizuję się w konsultacjach indywidualnych, ale w nie wykluczam możliwości prowadzenia zajęć w parach pod warunkiem, że u obojga uczniów występują zbliżone potrzeby edukacyjne. Proszę o kontakt w sprawie szczegółów.

Czy konsultacje mogą się odbywać w miejscu zamieszkania ucznia?

Niestety, ze względu na dużą liczbę zajęć nie jestem w stanie dojeżdżać do uczniów.

Jak dokonuje się opłat za konsultacje?

Za zajęcia, zarówno online, jak i stacjonarne, płaci się z góry na podstawie otrzymanej faktury. Zapłacić można gotówką na miejscu, przelewem na rachunek bankowy lub w systemie PayPal.

Czy jest możliwość odwołania lub przełożenia zajęć?

Oczywiście. Zajęcia można odwołać lub przełożyć na inny termin pod warunkiem poinformowania o tym zamiarze telefonicznie, smsem, emailem lub osobiście, co najmniej na 24 godziny przed ich terminowym rozpoczęciem. Zajęcia odwołane w terminie krótszym niż 24 godziny są uznane za odbyte i zostanie pobrana za nie pełna odpłatność. Płatność za zajęcia odwołane prawidłowo przechodzi na następny okres.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, proszę o kontakt 🙂

Zapisz się na konsultację w Bilingual House
Zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przechowywanie przesłanych przeze mnie informacji w celu umożliwienia odpowiedzi na moje zapytanie.
Pobierz darmowy ebook "Podwójna moc dla dwujęzyczności"poznaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące dwujęzycznego wychowania
Zapisuję się