Konsultacje Manchester i Liverpool

Prowadzę indywidualne zajęcia wspomagające rozwój języka polskiego dla osób z okolic Manchesteru i Liverpoolu oraz zajęcia przez Skype dla osób z całego świata.

Zajęcia na żywo odbywają się w miejscowości Leigh, znajdującej się pomiędzy Manchesterem i Liverpoolem z dobrym połączeniem drogowym. Uczniowie dojeżdżają do mnie m.in. z okolic Manchesteru, Warrington, Northwich, Liverpoolu, a nawet z Północnej Walii. Sieć dróg w północno-zachodniej Anglii jest znakomita i poza godzinami szczytu dojazd nie stanowi problemu.

Jeżeli to dla Was zbyt daleko lub po prostu bardziej odpowiadają Wam zajęcia w komforcie własnego domu, zapraszam na w wielu przypadkach równie skuteczne zajęcia online.

Leigh

  • Czy Twoje dziecko jest dwu- lub wielojęzyczne i doświadcza trudności z zakresie przyswajania jednego, obu lub wszystkich swoich języków?
  • Czy potrzebujesz porady, jak skutecznie stymulować rozwój obu lub wszystkich języków, utrzymać je w równowadze i zapobiec mieszaniu ich?
  • Czy chcesz uzyskać pomoc w zakresie nauki czytania i pisania po polsku i po angielsku?
  • Czy rozwój mowy Twojego dziecka budzi Twój niepokój i obawiasz się, że może to być efekt dwujęzyczności lub innych zaburzeń nakładających się na dwujęzyczność?
  • Czy podejrzewasz u dziecka wadę rozwoju mowy?
  • Czy Twoje dziecko potrzebuje pomocy w zakresie nauki szkolnej w Waszej nowej ojczyźnie?
  • Czy Ty jako rodzic dziecka dwujęzycznego poszukujesz profesjonalnego wsparcia?

Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi TAK, zgłoś się na konsultację. 

WP_20131130_00620131202162342

Zawsze dbam o to, aby efekty terapii językowej u dziecka dwujęzycznego były widoczne w obu językach.

Uczeń, z którym pracuję nad usunięciem seplenienia międzyzębowego na prowadzonych wyłącznie w języku polskim zajęciach, właśnie odkrył, jak łatwo zastosować wywołane głoski S i Z w wypowiedziach w języku angielskim. Tak potrzebne w codziennym życiu ośmiolatka słowa jak „classroom”, „school”, „friends”, czy nazwisko wychowawcy „Mister Harris” nareszcie brzmią czysto i estetycznie.

Posiadam CRB check oraz jestem zarejestrowana w Polskim Związku Logopedów.

Zgłoszenia na konsultacje na żywo lub online przyjmuję: