„Bilingual Family” konsultacje online dla rodzin dwujęzycznych

Darmowej wiedzy dotyczącej dwujęzycznego wychowania w internecie jest wiele, jednak często nie przynosi ona pożądanych efektów, ponieważ problemem jest brak informacji, jak tę wiedzę zastosować w naszym przypadku.
Możesz ten problem łatwo rozwiązać zgłaszając się na konsultację online Bilingual Family, podczas której stworzymy indywidualny program rozwijania dwóch lub kilku języków, który naprawdę ZADZIAŁA w Twojej rodzinie. Zaczniesz działać systemowo, pozytywnie, systematycznie i wspólnie z partnerem.

Odpowiadając na prośby rodziców, którzy nie mają możliwości uczestniczenia w moich warsztatach „Dwujęzyczność łączy i daje moc” lub po udziale w warsztatach chcą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, stworzyłam pakiety porad „Bilingual Family” dotyczące dwujęzycznego lub wielojęzycznego wychowania i edukacji.

Są to indywidualne konsultacje, które odbywamy przez Skype lub Zoom w dogodnym dla Was terminie, w komforcie Waszego domu. Podczas konsultacji, która prowadzona jest w luźnej atmosferze, często przy kawie, rodzice mają okazję zdobyć praktyczne informacje, dzięki którym będą mogli skuteczniej przekazywać swojemu dziecku swój język lub języki ojczyste. Wszystkie informacje, jakie przekazuję, są poparte przykładami i propozycjami materiałów do wykorzystania. W trakcie konsultacji rodzice mają także okazję do zadawania pytań dotyczących rozwoju dziecka i nauki czytania i pisania.

Konsultacje mogą się odbywać w języku polskim lub angielskim.

WP_20150418_008

Konsultacja online „Bilingual Family”

Konsultacja trwa 60 min., kosztuje 60 funtów lub równowartość w Twojej walucie i polecana jest wszystkim rodzicom, którzy chcą otrzymać:

  • mini kurs zawierający praktyczne informacje dotyczące dwujęzycznego wychowania i edukacji
  • indywidualny plan wspomagania dwujęzycznego rozwoju dziecka lub dzieci
  • sposoby radzenia sobie z problemami związanymi m.in. z mieszaniem języków, niechęcią do używania jednego z nich, niewyrównaną kompetencją w obu językach
  • odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju dziecka i dwujęzyczności. Przez cały czas spotkania udzielam obszernych odpowiedzi na nurtujące Was pytania oraz ilustruję je przykładami.

Konsultacja online Bilingual Family to recepta na dwujęzyczność w Twojej rodzinie!

 

Otrzymaj wsparcie w Bilingual House
Zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przechowywanie przesłanych przeze mnie informacji w celu umożliwienia odpowiedzi na moje zapytanie.
Zapoznałem/zapoznałam się i zgadzam się z Regulaminem.
Drogą mailową w pierwszej kolejności będziesz otrzymywać inspirację i motywację do kontynuacji dwujęzycznej drogi. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Rekomendacje użytkowników Facebooka

Zanim rozpoczniemy współpracę, zastanów się:

  • Jaki cel chcesz osiągnąć przy mojej pomocy?
  • Jaki termin będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni?
  • Jak szybkie jest Twoje połączenie internetowe? (do komfortowej współpracy online potrzebny jest szybki i stabilny internet, szybkość internetu możesz sprawdzić tutaj)

Zgłoszenia na konsultacje przyjmuję:

Do zobaczenia!