FAQ Najczęściej zadawane pytania dotyczące konsultacji

WP_20131130_00620131202162342

🎈Sprawdź, czy konsultacje w Bilingual House są dla Ciebie 🎈

Dwujęzycznością żyję na co dzień i dlatego osiągam wysoką skuteczność w pracy z osobami dwujęzycznymi:

  • Jestem doświadczonym ekspertem w dziedzinie dwujęzyczności po magisterskich studiach logopedycznych w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
  • Jestem doktorem językoznawstwa i prowadzę badania naukowe z zakresu dwujęzyczności.
  • Od kilkunastu lat specjalizuję się w pracy z osobami dwujęzycznymi.
  • Od kilkunastu lat zamieszkuję w Wielkiej Brytanii i zdążyłam już dobrze poznać realia życia w dwóch językach i dwóch kulturach.
  • Sama czuję się dwujęzyczna i problemy związane z odseparowaniem dwóch języków i równoległego ich rozwijania nie są mi obce.
  • Jestem mamą dwojga dwujęzycznych dzieci, które od urodzenia wychowuję w dwóch językach.
  • Za pomocą kreatywnych metod sama uczę dzieci czytać i pisać po polsku i po angielsku.

Dzięki temu najlepiej zrozumiem Twoją sytuację i pomogę Ci wspierać dwujęzyczny rozwój Twojego dziecka.

 

Dzieci polonijne korzystające z moich zajęć językowych zyskują nie tylko niezbędne w codziennym życiu umiejętności komunikacyjne, ale także wiarę w siebie oraz głębokie poczucie tożsamości dwukulturowej 💕

Jestem pionierką coachingu językowego online na gruncie polskim. Kiedy zaczynałam, wielu wątpiło w możliwość powodzenia zajęć kształtujących prawidłową komunikację w języku polskim przez Skype 🙂 Liczne przykłady dowodzące na to, że zajęcia językowe online połączone z systematyczną pracą w domu naprawdę skutkują, przekonała nawet największych niedowiarków 🙂

Dowiedz się więcej o mnieRegulamin korzystania z konsultacji

Kto może skorzystać z konsultacji językowych w Bilingual House?

Do doskonalenia języka polskiego w ramach kursu „Wzorowo mówię po polsku” zapraszam dzieci dwujęzyczne oraz dorosłych dwujęzycznych na poziomach zaawansowania od początkującego do zaawansowanego.

Do udziału w konsultacjach „Bilingual Family” zapraszam rodziców dzieci dwujęzycznych, którzy potrzebują indywidualnych porad dotyczących dwujęzycznego wychowania.

Do doskonalenia wymowy w języku angielskim na kursie „Mówię jak native” zapraszam tylko nastolatków i dorosłych.

Gdzie odbywają się konsultacje?

Konsultacje mogą odbywać się tylko online.

Jak organizowane i przygotowywane są konsultacje?

Zajęcia odbywają się w pozytywnej i motywującej atmosferze z wykorzystaniem metod i materiałów dobranych indywidualnie na podstawie wieloletniego doświadczenia.

W pracy czerpię z fonetyki, pedagogiki oraz językoznawstwa oraz wykorzystuję autorskie metody i materiały.

Wszystkie materiały użyte podczas lekcji otrzymasz do własnego użytku w domu.

Ile czasu trwa konsultacja?

Konsultacja diagnostyczna trwa min. 60 min. Nie ma możliwości oceny potrzeb ucznia oraz oczekiwań rodziców w krótszym czasie. Kolejne zajęcia trwają z reguły 30 min. i organizowane są zwykle raz w tygodniu. W przypadku dzieci młodszych lub mających problem z koncentracją jest możliwość częstszych i krótszych zajęć (tylko w opcji online).

W jakich godzinach mogą odbywać się konsultacje?

Konsultacje odbywają się między godziną 9:00 a 20:00 od poniedziałku do soboty (włącznie).

Czy w zajęciach mogą brać udział dwie osoby?

Specjalizuję się w konsultacjach indywidualnych, ale w nie wykluczam możliwości prowadzenia zajęć w parach pod warunkiem, że u obojga uczniów występują zbliżone potrzeby edukacyjne. Proszę o kontakt w sprawie szczegółów.

Czy konsultacje mogą się odbywać w miejscu zamieszkania ucznia?

Niestety, ze względu na dużą liczbę zajęć nie jestem w stanie dojeżdżać do uczniów.

Jak dokonuje się opłat za konsultacje?

Za zajęcia, zarówno online, jak i stacjonarne, płaci się z góry na podstawie otrzymanej faktury. Zapłacić można kartą, przelewem na rachunek bankowy lub w systemie PayPal.

Czy jest możliwość odwołania lub przełożenia zajęć?

Oczywiście. Zajęcia można odwołać lub przełożyć na inny termin pod warunkiem poinformowania o tym zamiarze telefonicznie, smsem, emailem lub osobiście, co najmniej na 24 godziny przed ich terminowym rozpoczęciem. Zajęcia odwołane w terminie krótszym niż 24 godziny są uznane za odbyte i zostanie pobrana za nie pełna odpłatność. Płatność za zajęcia odwołane prawidłowo przechodzi na następny okres.

Otrzymaj wsparcie w Bilingual House
Zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przechowywanie przesłanych przeze mnie informacji w celu umożliwienia odpowiedzi na moje zapytanie.
Zapoznałem/zapoznałam się i zgadzam się z Regulaminem.
Drogą mailową w pierwszej kolejności będziesz otrzymywać inspirację i motywację do kontynuacji dwujęzycznej drogi. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, proszę o kontakt 📧

info@bilingualhouse