„Dwujęzyczność łączy i daje moc online”

szkolenia online

 

Chcąc połączyć cieszące się dużym powodzeniem w różnych miejscach Europy warsztaty i szkolenia „Dwujęzyczność łączy i daje moc” oraz popularne konsultacje językowe za pośrednictwem Skype już wkrótce ruszam z kolejną edycją projektu

„Dwujęzyczność łączy i daje moc online”

 

Projekt ten wychodzi naprzeciw prośbom wielu sympatyków Bilingual House, którzy nie mają możliwości uczestniczyć w warsztatach „na żywo”, a chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dwujęzyczności.

„Dwujęzyczność łączy i daje moc online” to warsztaty dla rodziców i nauczycieli dzieci dwujęzycznych, podczas których za pośrednictwem komunikatora Skype przekażę najbardziej podstawowe, a jednocześnie najbardziej praktyczne informacje dotyczące dwujęzycznego wychowania i nauczania.

Druga część warsztatów przeznaczona będzie na dyskusję oraz pytania uczestników.

Skype umożliwia udostępnianie prezentacji multimedialnej, w której w obrazowy sposób przedstawiam wiedzę z zakresu dwujęzyczności.

Wszystkie fakty i naukowe teorie popieram barwnymi przykładami czerpanymi z wieloletniej praktyki.

Jako dorosła osoba dwujęzyczna, matka dzieci dwujęzycznych oraz logopeda pracujący z dziećmi dwujęzycznymi dwujęzycznością żyję na co dzień.

Do tematu podchodzę z ogromnym entuzjazmem, który, uwaga, ZARAŻA 🙂

warsztaty londyn

Sprawdź, jak uczestnicy moich zajęć wypowiadają się na ich temat:

  • Fantastyczni prowadzący, świetna wymiana doświadczeń z innymi dziewczynami, burza mózgów, słowem, jedno z najlepszych szkoleń, w jakich miałam przyjemność uczestniczyć!

  • Ciekawe i pouczające zajęcia dla wszystkich nauczycieli i rodziców borykających się z dwujęzycznością na co dzień. Polecam!

  • I nie tylko dwujęzyczność. Wiele problemow logopedycznych staje sie prostymi dzięki wyjaśnieniom Pani Anety. Wspaniale kompetentna Osoba.

  • Zapominam czasem, że te nasze dzieciaki naprawdę się starają i wcale nie zawsze mają łatwo. Dobrze, że pani mi o tym przypomniała.

  • Pani Aneto, otrzymujemy od Pani nieoceniony prezent. Jeszcze rok temu uczyłam “po omacku”. Po serii cyklicznych spotkań z Panią na temat bilingwizmu, warsztatach i dzięki tym publikacjom można śmiało stawiać czoła problemom wokół dwujęzyczności. Dziękujemy 🙂

  • To my dziękujemy za wspaniałą prezentację i ogromna dawkę nieocenionej wiedzy. Pani kompetencje i doświadczenie jest dla nas prawdziwym drogowskazem w nauczaniu na emigracji. Prosimy o więcej 🙂

  • Wszystkie informacje uważam za cenne. Na pewno pomaga i wspiera psychicznie usłyszeć z ust specjalisty, że uczenie i wspieranie języka polskiego ma tak wiele pozytywnych stron – zwłaszcza w kraju, gdzie często jest to negowane.

  • Prezentacja była tak wyczerpująca, że kiedy doszliśmy do końca, znałam już odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości.

  • Szczególnie przydatna była dla mnie część dotycząca pracy ze starszymi dziećmi oraz z najmłodszymi (jak od maleńkości kształtować dwujęzycznego człowieka).

  • Potwierdziła Pani moje przekonanie, że dwujęzyczność nie przeszkadza, ale wspiera i wzbogaca rozwój intelektualny dziecka.

 

Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztatach „Dwujęzyczność łączy i daje moc online”, zarejestruj się wysyłając email na adres info@bilingualhouse.com

A tak pierwsza edycja warsztatów wyglądała od mojej strony 🙂

WP_20150418_007 WP_20150418_001 WP_20150418_008 WP_20150418_010

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5 komentarzy “„Dwujęzyczność łączy i daje moc online””

Serwis używa cookies. Pozostając na nim, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej. [Zgadzam się] Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.