Podwójna moc dla dwujęzyczności

CHCEMY, ABY NASZE DZIECI MÓWIŁY PO POLSKU!

Ebook jest efektem współpracy mgr Magdy Szczepaniak, twórczyni kursów języka polskiego dla rodzin dwujęzycznych oraz dr Anety Nott-Bower, doświadczonego szkoleniowca w zakresie dwujęzycznego wychowania i edukacji.

W styczniu 2019 r. za pośrednictwem mediów społecznościowych autorki zapytały rodziców z Australii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii o problemy i wyzwania związane z dwujęzycznością. Odbiór tej akcji był zaskakujący, a informacja obiegła niemal cały świat.
Przez wiele miesięcy za pośrednictwem bloga oraz mediów społecznościowych autorki pomysłu dzieliły się radami i wiedzą z zainteresowanymi.


Ebook jest zbiorem wszystkich odpowiedzi, wywiadów, uzupełnionych o materiały dodatkowe. Wartością tej publikacji jest to, że została napisana wspólnie z rodzicami z całego świata i jest odpowiedzią na ich realne problemy!

“W tym projekcie zebrałyśmy wszystkie pytania i prośby o pomoc. Pytania, które napisali rodzicie tacy jak my – pełni wątpliwości, bezradności, a także ci szukający inspiracji lub motywacji w dwujęzyczności – i odpowiedziałyśmy na nie!” – mówi Magda Szczepaniak.

“Tym ebookiem chciałyśmy skrócić rodzicom drogę poszukiwań. Chciałyśmy pokazać również, że na drodze do dwujęzyczności nie jesteśmy sami – jesteśmy razem!” – dodaje Aneta Nott-Bower.

 

Darmowy ebook jest wkładem Magdy Szczepaniak i Anety Nott-Bower w rozpowszechnianie wartości, jakie daje dwujęzyczność i wspieranie polskich rodzin w przekazywaniu języka polskiego następnym pokoleniom.


Premiera ebooka “Podwójna moc dla dwujęzyczności” dołącza się do wydarzeń Polonijnego Dnia Dwujęzyczności 2019.

dwujęzyczność ebook

Poznaj recenzje naszej publikacji, które otrzymałyśmy od nauczycieli, logopedów oraz rodziców dzieci dwujęzycznych z całego świata 🥰

Recenzje – ebook “Podwójna moc dla dwujęzyczności”

Klikając w przycisk poniżej BEZPŁATNIE pobierzesz publikację. Miłej i owocnej lektury!

Po dopełnieniu niezbędnych formalności otrzymasz link do pobrania ebooka w pdf na jednym z następnych ekranów. Dodatkowo w skrzynce mailowej znajdziesz email z tym samym linkiem 🙂 Gdyby cokolwiek nie zadziałało, wróć na tę stronę i powtórz procedurę. Zawsze możesz też uzyskać po pomoc pod adresem info@bilingualhouse.com

Życzę Ci powodzenia i sukcesów! Mam nadzieję, że na stronach tego ebooka odnajdziesz odpowiedzi także na Twoje pytania dotyczące dwujęzyczności.

Możesz udostępniać lub cytować treści publikacji tylko za oznaczeniem źródła i autorek 🙂

Będzie mi również miło, jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią o ebooku lub tę informację udostępnisz.