Oferta szkoleniowa 7


  Mówiłam o zależności pomiędzy dwujęzycznością a rozwojem poznawczym

  W dzisiejszych czasach obserwuje się ogromne zainteresowanie nauką języków obcych. Wszyscy rodzice pragną, aby ich dziecko poznało inny język, który otworzy im drogę do lepszej przyszłości. Jeżeli poznają go wystarczająco dobrze, to mają szansę stać się dwujęzyczne. Polacy intensywnie rozprzestrzeniają się po całym świecie i/lub tworzą związki mieszane z partnerami innych narodowości, a następnie dwujęzycznie wychowują swoje potomstwo. Lecz czy posiadają oni wystarczającą i aktualną wiedzę z zakresu dwujęzyczności, aby właściwie pokierować rozwojem swojego dziecka? Czy posiadają tę wiedzę wszyscy spotykający na swej drodze dzieci dwujęzyczne specjaliści? Mam nadzieję, że dzięki mojej pracy coraz więcej osób spośród Was będzie mogło odpowiedzieć na te pytania twierdząco.

  Dwujęzyczność! Oferta szkoleniowa

   

  Warsztaty dla rodziców dzieci dwujęzycznych

   

  Warsztaty dla nauczycieli dzieci dwujęzycznych i/lub logopedów

   

  Warsztaty dla młodzieży dwujęzycznej

   

  Dwujęzyczność! Inne możliwości współpracy

  zamieszczanie reklam

  pisanie artykułów sponsorowanych

  pisanie recenzji produktów i usług

  opracowywanie projektów edukacyjnych i logopedycznych

  Facebook

  telefon +447837997393

  Skype live:nott-bower

  Przykładowe projekty

   Warsztaty z ramienia Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia Wspólnota Polska finansowane przez MEN

  Rekomendacje uczestników szkoleń

  • Fantastyczni prowadzący, świetna wymiana doświadczeń z innymi dziewczynami, burza mózgów, słowem, jedno z najlepszych szkoleń, w jakich miałam przyjemność uczestniczyć!
  • Ciekawe i pouczające zajęcia dla wszystkich nauczycieli i rodziców borykających się z dwujęzycznością na co dzień. Polecam!
  • I nie tylko dwujęzyczność. Wiele problemow logopedycznych staje sie prostumi dzieki wyjasnieniom Pani Anety. Wspaniale kompetentna Osoba
  • Zapominam czasem, że te nasze dzieciaki naprawdę się starają i wcale nie zawsze mają łatwo. Dobrze, że pani mi o tym przypomniała.
  • Pani Aneto my również dziękujemy!! Kuba wrócił do domu pewniejszy siebie
  • Keisha wyniosła z wczoraj sporą wiedzę i dużo w aucie mówiła. Najbardziej podoba jej sie fakt że jako dwujęzyczne dziecko jest bardziej kreatywna niż zwykły Holender….hi hi. A dziś rano dużo wypytywała o określanie uczuć: sfrustrowany, zdumiony, i tego podobne.chyba jej sie spodobał fakt że można w inny sposób określać uczucia.
  • To my dziękujemy za wspaniałą prezentacje i ogromna dawkę nieocenionej wiedzy. Pani kompetencje i doswiadczenie jest dla nas prawdziwym drogowskazem w nauczaniu na emigracji. Prosimy o więcej 🙂
  • Pani Aneto, otrzymujemy od Pani nieoceniony prezent. Jeszcze rok temu uczylam “po omacku”. Po serii cyklicznych spotkań z Panią na temat bilingwizmu, warsztatach i dzięki tym publikacjom można śmiało stawiać czoła problemom wokół dwujęzyczności. Dziękujemy 🙂

   

  Leicester warsztatySzkolenie dla nauczycieli polonijnych w Holandii

  SPK Haga

  Londyn

  Edynburg

  DublinOstróda
  New Document 1-P1

  Podziękowania

  Podziękowania

  Podziękowania

  Podziękowania

  Podziękowania

  Podziękowania

  Moje wystąpienie na seminarium w Katowicach

  Moje wystąpienie na seminarium w Katowicach

  Ciepłe słowa od prof Henriette Langdon

  Ciepłe słowa od prof Henriette Langdon


  Leave a comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  7 thoughts on “Oferta szkoleniowa