Indywidualne pakiety porad online „Bilingual Family”

 

Odpowiadając na prośby rodziców, którzy nie mają możliwości uczestniczenia w moich warsztatach „Dwujęzyczność łączy i daje moc” lub po udziale w warsztatach chcą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, stworzyłam nowe pakiety porad „Bilingual Family” dotyczące dwujęzycznego lub wielojęzycznego wychowania i edukacji.

Są to indywidualne konsultacje, które odbywamy przez Skype w dogodnym dla Was terminie, w komforcie Waszego domu. Podczas konsultacji, która prowadzona jest w luźnej atmosferze, często przy kawie, rodzice mają okazję zdobyć praktyczne informacje, dzięki którym będą mogli skuteczniej przekazywać swojemu dziecku swój język lub języki ojczyste. Wszystkie informacje, jakie przekazuję, są poparte przykładami i propozycjami materiałów do wykorzystania. W trakcie konsultacji rodzice mają także okazję do zadawania pytań dotyczących rozwoju dziecka i nauki czytania i pisania.

Konsultacje mogą się odbywać w języku polskim lub angielskim.

Oferuję dwa indywidualne pakiety porad online „Bilingual Family”:

WP_20150418_008

Konsultacja pełna

Ten pakiet polecany jest wszystkim rodzicom, którzy chcą otrzymać:

  • mini kurs zawierający praktyczne informacje dotyczące dwujęzycznego wychowania i edukacji
  • indywidualny plan wspomagania dwujęzycznego rozwoju dziecka lub dzieci
  • sposoby radzenia sobie z problemami związanymi m.in. z mieszaniem języków, niechęcią do używania jednego z nich, niewyrównaną kompetencją w obu językach


Questions-and-Answers

Konsultacja Q&A

Ten pakiet polecany jest rodzicom, którzy poszukują zindywidualizowanych odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju ich dziecka i dwujęzyczności. Przez cały czas konsultacji udzielam obszernych odpowiedzi na nurtujące Was pytania oraz ilustruję je przykładami.

Rekomendacje użytkowników Facebooka
Zgłoszenia na

konsultacje językowe online

indywidualne pakiety porad online

przyjmuję:

Zapisz się na konsultację online