Indywidualne pakiety porad online

 

Odpowiadając na prośby rodziców, którzy nie mają możliwości uczestniczenia w moich warsztatach „Dwujęzyczność łączy i daje moc” lub po udziale w warsztatach chcą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, stworzyłam nowe pakiety porad dotyczących dwujęzycznego lub wielojęzycznego wychowania i edukacji online.

Są to indywidualne konsultacje, które odbywamy przez Skype w dogodnym dla Was terminie, w komforcie Waszego domu. Podczas konsultacji, która prowadzona jest w luźnej atmosferze, często przy kawie, rodzice mają okazję zdobyć praktyczne informacje, dzięki którym będą mogli skuteczniej przekazywać swojemu dziecku swój język lub języki ojczyste. Wszystkie informacje, jakie przekazuję, są poparte przykładami i propozycjami materiałów do wykorzystania. W trakcie konsultacji rodzice mają także okazję do zadawania pytań dotyczących rozwoju dziecka i nauki czytania i pisania.

Konsultacje mogą się odbywać w języku polskim lub angielskim.

Oferuję dwa indywidualne pakiety porad online:

WP_20150418_008

Konsultacja pełna

Ten pakiet polecany jest wszystkim rodzicom, którzy chcą otrzymać:

  • mini kurs zawierający praktyczne informacje dotyczące dwujęzycznego wychowania i edukacji
  • indywidualny plan wspomagania dwujęzycznego rozwoju dziecka lub dzieci
  • sposoby radzenia sobie z problemami związanymi m.in. z mieszaniem języków, niechęcią do używania jednego z nich, niewyrównaną kompetencją w obu językach

Questions-and-Answers

Konsultacja Q&A

Ten pakiet polecany jest rodzicom, którzy poszukują zindywidualizowanych odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju ich dziecka i dwujęzyczności. Przez cały czas konsultacji udzielam obszernych odpowiedzi na nurtujące Was pytania oraz ilustruję je przykładami.

Rekomendacje użytkowników Facebooka
Zgłoszenia na

konsultacje językowe online

indywidualne pakiety porad online

przyjmuję:

Zapisz się na konsultację online
Serwis używa cookies. Pozostając na nim, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej. [Zgadzam się] Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.