„Dwujęzyczność łączy i daje moc online”

szkolenia online

 

Chcąc połączyć cieszące się dużym powodzeniem w różnych miejscach Europy warsztaty i szkolenia „Dwujęzyczność łączy i daje moc” oraz popularne konsultacje językowe za pośrednictwem Skype już wkrótce ruszam z kolejną edycją projektu

„Dwujęzyczność łączy i daje moc online”

 

Projekt ten wychodzi naprzeciw prośbom wielu sympatyków Bilingual House, którzy nie mają możliwości uczestniczyć w warsztatach „na żywo”, a chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dwujęzyczności.

„Dwujęzyczność łączy i daje moc online” to warsztaty dla rodziców i nauczycieli dzieci dwujęzycznych, podczas których za pośrednictwem komunikatora Skype przekażę najbardziej podstawowe, a jednocześnie najbardziej praktyczne informacje dotyczące dwujęzycznego wychowania i nauczania.

Druga część warsztatów przeznaczona będzie na dyskusję oraz pytania uczestników.

Skype umożliwia udostępnianie prezentacji multimedialnej, w której w obrazowy sposób przedstawiam wiedzę z zakresu dwujęzyczności.

Wszystkie fakty i naukowe teorie popieram barwnymi przykładami czerpanymi z wieloletniej praktyki.

Jako dorosła osoba dwujęzyczna, matka dzieci dwujęzycznych oraz logopeda pracujący z dziećmi dwujęzycznymi dwujęzycznością żyję na co dzień.

Do tematu podchodzę z ogromnym entuzjazmem, który, uwaga, ZARAŻA 🙂

warsztaty londyn

Sprawdź, jak uczestnicy moich zajęć wypowiadają się na ich temat:

 • Fantastyczni prowadzący, świetna wymiana doświadczeń z innymi dziewczynami, burza mózgów, słowem, jedno z najlepszych szkoleń, w jakich miałam przyjemność uczestniczyć!

 • Ciekawe i pouczające zajęcia dla wszystkich nauczycieli i rodziców borykających się z dwujęzycznością na co dzień. Polecam!

 • I nie tylko dwujęzyczność. Wiele problemow logopedycznych staje sie prostymi dzięki wyjaśnieniom Pani Anety. Wspaniale kompetentna Osoba.

 • Zapominam czasem, że te nasze dzieciaki naprawdę się starają i wcale nie zawsze mają łatwo. Dobrze, że pani mi o tym przypomniała.

 • Pani Aneto, otrzymujemy od Pani nieoceniony prezent. Jeszcze rok temu uczyłam “po omacku”. Po serii cyklicznych spotkań z Panią na temat bilingwizmu, warsztatach i dzięki tym publikacjom można śmiało stawiać czoła problemom wokół dwujęzyczności. Dziękujemy 🙂

 • To my dziękujemy za wspaniałą prezentację i ogromna dawkę nieocenionej wiedzy. Pani kompetencje i doświadczenie jest dla nas prawdziwym drogowskazem w nauczaniu na emigracji. Prosimy o więcej 🙂

 • Wszystkie informacje uważam za cenne. Na pewno pomaga i wspiera psychicznie usłyszeć z ust specjalisty, że uczenie i wspieranie języka polskiego ma tak wiele pozytywnych stron – zwłaszcza w kraju, gdzie często jest to negowane.

 • Prezentacja była tak wyczerpująca, że kiedy doszliśmy do końca, znałam już odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości.

 • Szczególnie przydatna była dla mnie część dotycząca pracy ze starszymi dziećmi oraz z najmłodszymi (jak od maleńkości kształtować dwujęzycznego człowieka).

 • Potwierdziła Pani moje przekonanie, że dwujęzyczność nie przeszkadza, ale wspiera i wzbogaca rozwój intelektualny dziecka.

 

Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztatach „Dwujęzyczność łączy i daje moc online”, zarejestruj się wysyłając email na adres info@bilingualhouse.com

A tak pierwsza edycja warsztatów wyglądała od mojej strony 🙂

WP_20150418_007 WP_20150418_001 WP_20150418_008 WP_20150418_010

5 myśli na temat “„Dwujęzyczność łączy i daje moc online”

 1. Dzien dobry wyglada bardzo interesijaco. Ile kosztuja te warsztaty przez Skype? Pozdrawiam Anna

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.